Dbasz o nienaganny wygląd swoich dłoni i paznokci? Przykładasz dużą uwagę do wyglądu noszonego manicure, a zarazem nie jest Ci obojętny los środowiska naturalnego? Jeśli tak, to poznaj produkty, które zostały stworzone z myślą o potrzebach kobiet takich, jak Ty! Nowoczesne lakiery do paznokci marki Yokubo to produkty non-toxic, wolne od szkodliwych substancji chemicznych takich jak toluen, ftalan, kamfora, nitroceluloza, parabeny, ksylen, tosylan oraz formaldehyd. Co zatem zawierają lakiery Yokubo?

Receptura opisywanych kosmetyków stanowi połączenie wyjątkowej mocy naturalnych żywic z najwyższej jakości pigmentami produkowanymi w USA. W szerokim portfolio produktowym marki znajdziesz wiele różnorodnych palet kolorystycznych podzielonych na kolekcje, a także bazy i topy hybrydowe. Jakie konkretnie?

Takie jak chociażby elastyczna baza wyrównująca do hybryd. Proponowana baza wzmacnia i chroni paznokcie, jednocześnie skutecznie wyrównując nawet widoczne gołym okiem niedoskonałości płytki paznokcia. Kosmetyk wpływa również na przedłużenie trwałości lakieru i przeciwdziała złuszczaniu i odpryskiwaniu wspomnianego kosmetyku.

Innym godnym polecenia produktem przedłużającym trwałość lakieru jest top hybrydowy Top Coat High Gloss o wysokim połysku, nadający efekt mokrej powierzchni. Kosmetyk posiada neutralne zabarwienie i z powodzeniem może być wykorzystywany zarówno do wykańczania ciepłych, jak i zimnych kolorów. Produkt utrzymuje się na płytce aż do czterech tygodni gwarantując tym samym nieskazitelny manicure przez cały miesiąc. Poznaj pełną gamę baz, topów, lakierów hybrydowych i innych produktów Yokubo. Zapraszamy na zakupy!

Pokarz całośćPokaż mniej
43,00 zł (brutto)
Gęsty lakier wykończeniowy hybrydowy o wysokim połysku, nadający efekt mokrej powierzchni, wzbogacający lakier o efekt mieniącego, holograficznego połysku. Opakowanie 10 ml. 
Showing 1-3 of 3 item(s)

Menu

Szukaj

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się