Zawsze czekamy na lato z utęsknieniem, przychodzi zbyt późno, ucieka zbyt szybko i do tego jest kapryśne.
Nasze lato jest bardzo etniczne i pod znakiem Boho.
Znowu zdecydowaliśmy się pokazać więcej kolorów i mimo że bazą nadal jest kolor biały i czarny, i nie da się od nich uciec, to jednak właśnie wysycone i intensywne kolory, zaczerpnięte gdzieś z Meksyku i krajów dalekiego wschodu, kojarzących się nam z wiecznym latem, stały się jedną z naszych inspiracji.
Kolekcja Lato zaczyna się delikatnie od ciepłego koloru nude (003 Kwiat Migdału), zaraz potem pojawia się jasny żółty, przez niektórych nazywany maślanym (028 Pierwszy promyk Słońca), następnie nabiera rumieńców ciepły koral, może trochę brzoskwiniowy (019 pomarańczowy poślubnik) i wysyca się prawie do czerwieni (032 Gorzka pomarańcza).
Kolejny kolor rozkwita egzotycznym, ciepłym różem (022 Różowa plumeria) i intensywnym karminem (015 Energetyczny hibiskus), by osiagnąć pełnię wysycenia w kolorze na granicy różu  fioletu (026 Purpurowa orchidea).
Wszystkie te egzotyczne i ciepłe kolory stają się jeszcze intensywniejsze w zestawieniu z jeans'owym błękitem (063 Błękit nieba) i klasycznym granatem (061 Wieczorne niebo), a swoje apogeum osiągaja między zieleniom a niebieskim, przy wysyconym kolorze morskim (059 Magiczne jezioro).
Oczywiście w kolekcji nie zabrakło koloru złotego, bo jak tu się obejść bez złotej biżuterii (064 Szlachetne złoto) i brokatu w kolorze morskim, idealnego do wszelakich french'y (099 Turkusowy larimar).

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o inspiracjach, to zapraszamy na naszego bloga.

Pokarz całośćPokaż mniej
47,00 zł (brutto)
Kwiat migdału, czaruje subtelnością koloru. Nude średni ciepły z serii "Naturalne", półprzezroczysty, laserunkowy. Wymaga nałożenia minimum 2-4 warstw dla uzyskania optymalnegoefektu, jednocześnie pozwala na kontrolę...
47,00 zł (brutto)
Płomienie namiętności, gorzka pomarańcza. Wymaga 2 warstw dla uzyskania optymalnego wysycenia koloru. Stopień trudności 1 - łatwy. Opakowanie 10 ml.
Showing 1-12 of 12 item(s)

Menu

Szukaj

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się